Loučíme se s Hollandia Clubem, ale máme skvělou novinku!

Jak už to tak bývá, jsou rozhodnutí, která zkrátka ovlivnit nemůžeme. Zářným příkladem je zpřísňování podmínek ze strany Facebooku týkajících se GDPR. Což zahrnovalo i problém s připisováním vašich bodíků přes Facebook. Navzdory naší dlouhotrvající snaze udržet systém, který jste znali doteď, to bohužel přestalo být možné. A tak se s Hollandia Clubem musíme rozloučit. #ToDaRozum My ale rozhodně nesmutníme, místo toho jsme vymysleli něco nového. Snad ještě lepšího!

První část jsme vám již objasnili, teď se pojďme přesunout na tu senzační novinku. Jedná se o spotřebitelské soutěže, které proběhnou několikrát do roka! Určitě vás zajímá, jakým způsobem se to bude odehrávat. I když nemůžeme odhalit vše, dáme vám alespoň malou ochutnávku.

V praxi se soutěže uskuteční tak, že do nového formuláře vyplníte získané kódy z účtenek za soutěžní produkty. Platné zůstanou však pouze ty účtenky z časového období soutěže. My následně vylosujeme šťastlivé výherce. Berte na vědomí, že četnost vašeho jména v tabulce zvyšuje šanci vyhrát! #ToDaRozum

A co vaše body? Rozhodně o žádné nepřijdete. Do 31. 8. vám budeme připisovat extra body na základě vaší dlouhodobé aktivity. To je datum, kdy je i vy sami můžete sbírat. Po uplynutí tohoto data body na účet již přidat nepůjdou. Do 31. 10. máte rovněž možnost vybrat dárky z Hollandia Clubu, a to podle vašeho výběru, počtu bodů na účtu a zároveň do vyprodání zásob. 

Ještě jedna skvělá zpráva na závěr… První spotřebitelská soutěž proběhne již na přelomu říjnu a listopadu. Zároveň pro vás chystáme i soutěž na našem Facebooku. Tak nás nezapomeňte sledovat, ať o nic nepřijdete! 

Hollandia získala certifikát Bezpečný podnik

Slavíme. #ToDaRozum Podařilo se nám totiž znovu získat prestižní certifikát Bezpečný podnik. O co se vlastně jedná? Jde o certifikaci národního programu, který má za cíl zvýšit úroveň bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. A to včetně ochrany životního prostředí. #ToDaRozum Zároveň usiluje o zvýšení úrovně kultury práce a pracovní pohody, současně se snaží vytvořit podmínky pro zavedení integrovaného systému řízení.

Do programu zapojené společnosti musí splnit mnoho náležitostí a zavést stanovený fungující systém ochrany zdraví a bezpečnosti při práci. Poté mohou získat certifikát Bezpečný podnik. Ten patří v evropských zemích k nejuznávanějším dokumentům právě ve zmiňované oblasti bezpečnosti při práci. Takže neodpovídá pouze českým předpisům, ale i požadavkům uplatňovaným v Evropské unii. A my jsme moc rádi, že se tímto prestižním certifikátem můžeme pyšnit.

Úspěch jako kráva!

Měli byste vědět že… slavíme! Hollandia získala hned dvě ceny v soutěži Mlékárenský výrobek roku 2021. Mléčný dezert DUO višeň a čokoláda vyhrál v kategorii „Mléčné dezerty“ a naše čerstvá novinka BiFi drink Vanilka bez laktózy bodovala v kategorii „Zakysané mléčné nápoje“. Děkujeme a doufáme, že budeme vítězit také u vás, věrných zákazníků.

Zmrzka se převlékla do nového

A vypadá skvěle! Posuďte sami. A hlavně si nové obaly pořádně prohlédněte, ať Zmrzku v mrazáku poznáte. Zmrzka sice vypadá jinak, ale pod obalem najdete stále to stejné. Kvalitní Selský jogurt Hollandia, prémiovou a křupavou belgickou čokoládu, nebo ovocné sorbety. Ani letos nechybí dřívko s kódy do Hollandia Clubu. Na letní sezónu jsme v Hollandii perfektně připraveni.

 

Posíláme výpomoc pro nemocnice

I Hollandia pomáhá! Uvědomujeme si, že doba není lehká, a to hlavně pro lékaře, zdravotní sestry a zdravotnický personál. Únava je velký nepřítel. My jim chceme pomoci a alespoň trochu jim usnadnit práci v nemocnicích. Proto jsme Motolské nemocnici přivezli zásobu Bio BiFi drinků, abychom jim touto maličkostí poděkovali za jejich nasazení. Děkujeme všem zdravotníkům, bez vás bychom se neobešli.

Barvíme a bavíme se s Hollandií

Sluníčko nás bojkotuje, domácí výuka také není žádné terno, a tak jsme se rozhodli milovníkům Hollandie udělat radost jinak. Pro členy Hollandia Clubu jsme připravili naše omalovánky, které dorazily v Newsletteru. Vytisknout, vymalovat a poslat zpátky. I takhle snadno šlo získat extra body do Hollandia Clubu. Tedy pokud odebíráte a poctivě otevíráte náš Newsletter. A aby ani dospělí nepřišli zkrátka, odměnili jsme je body navíc do Hollandia Clubu. Tohle jsou vybraná díla, která nám dorazila na Facebook a Email.

 

 

Pomáháme nemocnici v boji s Covid-19

Boj s koronavirem si žádá plné nasazení a pomoc nemocničního personálu. Občas je však potřeba doplnit sílu a energii. A s tím zase pomůžeme my! Předali jsme první zásilku 1000 ks našich jogurtových výrobků do Karlovarské krajské nemocnice pro všechny lékaře, zdravotní sestry a další zaměstnance nemocnice. Dobrovolníci z Korona Asistence navíc ještě zdravotníkům přidali 70 kg hroznového vína a dobrou kávu. Tímto drobným dárkem chceme vyjádřit naši podporu zdravotníkům v první linii, poděkovat za jejich 100% nasazení v boji s Covid-19 a vyjádřit, že jsou pro nás všechny nezbytní.

Ochutnejte nové produkty od Hollandie

BIO Farmář a jogurtová Zmrzka s těstem brownie jsou posledními novinkami, které rozšířili už tak početnou Hollandia rodinu. Zmrzka přichází v novém větším balení, aby bylo dost pro celou rodinu. BIO Farmář obsahuje mimo jiných kvalitních ingrediencí i mléko z vlastní BIO farmy od našich kraviček. Pokud jste ještě neochutnali, určitě to utíkejte napravit a dejte nám vědět, jak vám nové přírůstky do rodiny chutnají.

 

Děkujeme, že naše roušky nosíte

Během dubna jsme rozeslali roušky všem členům našeho Hollandia Clubu. Díky vaší pozitivní zpětné vazbě a aktivní reakci na naši výzvu o zaslání fotografií s rouškou jsme mohli vytvořit koláž tvořenou právě z vašich fotografií. Zapojilo se zhruba 400 členů Hollandia clubu. Tuto koláž jsme umístili na dva billboardy v Praze, kterými jsme vám chtěli poděkovat za to, že naše roušky nosíte.