Sponzorský dar

Podporujeme & sponzorujeme

Ve společnosti Hollandia máme rádi aktivní rodinný život a sport. Proto podporujeme několik činností a aktivit, které reprezentují naše myšlenky, dávají nám smysl a na kterých nám opravdu záleží. 

 

 

 


 

 

Mezinárodní hudební festival v Českém Krumlově

Klasická hudba, jazz, folklór, muzikál, opera i crossover v představení významných tuzemských i zahraničních umělců, tak o tom je Mezinárodní hudební festival v Českém Krumlově, jehož jsme již druhým rokem součástí. Jsme partnerem oficiálního osvěžení.

 

 

 


 

Asociace kuchařů a cukrářů

Kdo by neměl rád dobroty přímo od mistrů kuchařů nebo cukrářů? A když se do těchto dobrot přidá Selský bílý jogurt Hollandia, je to teprve ten pravý kulinářský zážitek. Je nám potěšením nově spolupracovat s Asociací kuchařů a cukrářů a věříme, že si toto spojenectví užijí i naši zákazníci.

 

 

 


 

 

Český atletický svaz

Síla, rychlost a vytrvalost odměněná vítězstvím – to jsou věci, kterým v Hollandii fandíme a dlouhodobě je podporujeme. Na oplátku například olympijská vítězka Bára Špotáková fandí Hollandii a byla se podívat nejenom u nás v Krásném Údolí, ale i na naší BIO Farmě.

 

 

 


HC Energie Karlovy Vary

Máme rádi společenské události, při kterých se baví celá rodina. Jednou z takových je hokejové utkání A týmu HC Energie Karlovy Vary, na které se sjíždějí diváci z celého okolí. Společnost Hollandia je oficiálním partnerem HC Energie a jsme pyšní, že v sezóně 2017/2018 se hokejistům daří v WSM lize ČR (1. liga).

 

 


Aqualand cup

Velmi důležitá je pro nás i podpora dětí z diagnostických ústavů a dětských domovů. Proto jsme se rozhodli podporovat Aqualand Cup, který nabízí unikátní propojení dětí s různými handicapy spolu se špičkovými sportovci v jedinečných soutěžích, které zajistí zábavu i vzdělání přirozeným způsobem. Věříme, že vytvářením kvalitnějšího prostředí pro děti zajistíme lepší budoucnost nás všech.

 

 

 

 


 

Dále se podílíme na podpoře sportovních a kulturních událostí jak v Karlovarském kraji, tak i po celé České republice. Příkladem je mistrovství republiky starších žákyň ve volejbale nebo hudební festival Jarní Petrklíč.

 


Přidělení sponzorského daru

Často se nás ptáte na sponzorský dar. Pokud je vaše žádost v souladu s našimi hodnotami, napište nám více o vaší organizaci a její činnosti v následujícím formuláři. Nepodporujeme soukromé osoby, politické strany, církevní subjekty, PR a marketingové kampaně a komerční organizace. Děkujeme za pochopení.

 

 

 

  Jméno a přijmení *

  Telefon *

  E-mail *

  Soubor / dokument k nahrání

  Prostor pro váš vzkaz či komentář

  Položky onačené * jsou povinné.