BIO BIFI DRINKY OD HOLLANDIE – NOVĚ MALINA S VANILKOU, A NAVÍC BEZ VÍČEK

Oblíbená bio řada české mlékárny Hollandia, BIO Bifi drinky, přichází s novou příchutí – malina s vanilkou. Co můžete čekat od lahodné novinky? Osvěžující jemný jogurtový nápoj plný prospěšných bakterií Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus, který je vyrobený z mléka a provoněný malinami a vanilkou. Všechny suroviny jsou v biokvalitě. Další skvělou zprávou je odstranění překryvných plastových víček.

Kdo by si nechtěl kdykoliv v roce připomenout, jak voní a chutná léto. Tuto příjemnou vzpomínku ve vás může vyvolat nový BIO Bifi Drink od Hollandie malina s vanilkou, lahodné spojení šťavnatých rudých plodů a snad nejoblíbenějšího koření. Veškeré suroviny, které se používají při výrobě oblíbených drinků, jsou čistě přírodního původu a v biokvalitě.

Protože se v Hollandii zaměřují také na to, jak se chovat více ekologicky, odstranili z BIO Bifi Drinků překryvná víčka. To je jeden z prvních kroků, které česká mlékárna chystá, aby co nejvíce šetřila přírodu. Nemusíte se ale bát, že se vám nápoj vyleje za chůze. Součástí balení je totiž speciální dvouvrstvé víčko, tzv. comfort lid. Díky této technologii odloupnete horní hliníkové víčko, ale zůstane vám tam ještě spodní, tzv. picí víčko.

A v jakých dalších příchutích můžete ochutnat BIO Bifi Drinky?

  • BIO Bifi Drink jahody s mátou
  • BIO Bifi Drink mango a ananas
  • BIO Bifi Drink espresso